Beylikdüzü Kurumsal Kimlik

kurumsal kimlik

Markanız İçin Etkileyici ve İşlevsel Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal kimlik, bir markanın ya da organizasyonun tanınmasını sağlayan görsel araçlardır. Bu görsel varlıklar ve tasarım öğeleri doğru bir şekilde kullanılmalı ve güncel tutulmalıdır.

Kurumsal kimlik yönetimi, tüm görsel unsurların ve tasarım öğelerinin kontrol edilmesi, yönetilmesi ve tüm çalışanlar tarafından doğru bir şekilde kullanılmasının sağlanması sürecidir.

Beylikdüzü Web aracılığıyla uygun maliyetlerle kurumsal kimlik hizmetlerinizi bugün başlatabilirsiniz.

kurumsal kimlik beylikdüzü

Kurumsal kimlik yönetimi aşağıdaki unsurları içermektedir:

  • Çalışanların doğru logolara, yazı tiplerine, resimlere, antetli kağıtlara, kartvizitlere vb. erişimini sağlamak.
  • Kurumsal kimlik tasarım öğelerinin her zaman en güncel sürümünü kullanılabilir tutmak için bakımını yapmak.
  • Kurumsal kimlik unsurlarının belgelere nasıl uygulanacağını yönetmek.

Kurumsal kimlik yönetimi, kurumunuzun başarısına katkıda bulunur. Küresel organizasyonlar genellikle kendi marka kimliklerine sahip birden fazla alt marka içerir, ancak genel bir kurumsal kimlikleri vardır. Kuruluşunuzdan gelen her iletişim, mektuplar, e-postalar, belgeler, sunumlar ve notlar, kurumsal kimliği içerir. Şirketin yazı tipi, sunum stili, logonun yerleştirilmesi ve boyutlandırılması gibi unsurlarla görünür. Bu şekilde herhangi bir belge, o kuruluşun bir ürünü olduğunu açıkça gösterir.

Güçlü bir kurumsal kimlik içeren bir belge, kuruluşunuz için büyük avantaj sağlar. Ancak kurumsal kimlik yönetimi zayıf olduğunda ve belgeler yanlış tasarım öğelerini yanlış yerlerde kullanıyorsa, bu durum tüm organizasyona olumsuz şekilde yansır. Etkili bir şekilde yönetilmeyen kurumsal kimlik, kuruluşlar için büyük bir sorun oluşturabilir. Bir kuruluşun sadece bir yazı tipinden veya görüntüden tanınması için kurumsal kimlik yeterince güçlüdür, bu yüzden bu unsurları yanlış kullanmak kurumsal kimliği zayıflatabilir.