Web Tasarım

Web tasarım hizmeti, kurumsal bir firma için sabit bir noktadaki ofis kadar değerlidir. 

Firmaların neden bir web sitesi olmalı?
Web siteleri, firmaların kimliğini yansıtılar. Potansiyel müşterilere hem firma hem de ürünler hakkında detaylı bilgi sunma imkanı verir. 

Bir web sitesi sayesinde kurumsal kimliğinizi, marka geçmişinizi, sektörünüzdeki faaliyet alanlarını, hizmet noktalarınızı, ürünlerinizi bir kaç sayfa gezintisi ile daha iyi ifade ederek anlatabilirsiniz. 

Web siteleri sadece tanıtım amaçlı değil fonksiyonel olarak da kullanılabilirler. Ürünleriniz ile ilgilenenlerin iletişim bilgilerini bırakmalarını sağlayabilir, mail listenize abone edebilirsiniz. 

Online haritalar üzerinden Gps kullanan cihazlara yol tarifi gönderebilir, iletişim ve teklif formlarıyla talepler toplayabilirsiniz. 

Ürünlerinizi detaylı resimler ve videolar aracılığı ile açıklarken online sipariş alabilirsiniz. 

Şirketinizin güncel haberlerini yayınlayarak güncel olabilir ve sektörünüz hakkında blog yazıları yayınlayarak portala görüşebilirsiniz. 

Web tasarım hizmeti önemli mi?
Web siteleri teslim edildikten sonra dahi desteğe ihtiyaç duyabilirler. Web site hizmeti sadece yapılan sayfalardan oluşmaz. Bir domain adresiniz ve site dosyalarınız için bir sunucu / hosting hesabına sahip olmanız gerekir. Hosting hesabınız ile beraber mail çözümlerine de sahip olursunuz. 

Beylikdüzü Web olarak, web site hizmetiyle beraber sunucu hizmeti de sağlıyor ve tek noktadan destek sağlıyoruz.

Kurumsal web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşın. 
 

Teklif Formu

Güvenlik Kodu 18 + 7 = ?