SEO

YAZILIM HİZMETLERİ

Beylikdüzü SEO  Hizmetleri

Beylikdüzü SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO kelimesi, Search Engine Optimization yani arama motoru optimizasyonu kelimelerinin baş harflerinden gelir. Tanım genel olsa da web sitelere aslen Google arama sonuçları optimizasyonu yapılır. (GSO)

Web sitelerini arama motorlarının istediği doğrultuda optimize etmektir. Bir çok kriter arama motorları tarafından detaylıca verilir gizli değildir. Siteleri üst sıralarda çıkarmak için gerekli olan kriterlerin bir çoğunu uygulamak gerekir.

Uygulama biçimleri değişkenlik gösterebilir. Kriterlerinden bir tanesinin gereğinden fazla uygulanması web sitenizi arama sonuçlarından silebilir. Fakat bir çok kriteri doğru uygulasanız bile sizi üst sıralarda çıkartmak için yeterli olmayabilir.

seo

SEO için neler yapıyoruz?

Google’ın her web sitesinden minimum olarak beklediği kod yapısı ve site hızı kalitesini hali hazırda sunuyoruz. Site içeriklerinize göre Core Vital Web optimizasyonu da hizmet olarak verilmektedir.

Bu aşama web site içeriklerinizi de ilgilendirdiği için sektör ve içerik durumuna göre sizlerle beraber eşzamanlı olarak çalışıyoruz.

Marka bilinirliği için basın bültenleri ve reklam çalışmaları da ek hizmetlerimiz arasında.

Daha fazla bilgi için SEO Hizmetlerinizi Beylikdüzü Web Aracılığı ile Uygun Maliyetlerle Bugün Başlatın.

İletişim0 212 403 19 22

Sunduğumuz diğer hizmetler;

Web Tasarım

Yazılım

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik