Kurumsal Kimlik

GRAFİK HİZMETLERİ

Beylikdüzü Kurumsal Kimlik Tasarım

Markanız için interaktif yazılım ve görsel hizmetlerimiz.

Kurumsal kimlik, bir markanın ya da organizasyonun tanınmasını sağlayan görsel araçlardır. Kurumsal kimliği oluşturan görsel varlıklar ve tasarım öğeleri doğru kullanılmalı ve güncel tutulmalıdır. Kurumsal kimlik yönetimi, ilgili tüm görsel unsurların ve tasarım öğelerinin kontrol edilmesi, yönetilmesi ve tüm çalışanlar tarafından doğru kullanılmasının sağlanması sürecidir .

Kurumsal Kimlik Hizmetlerinizi Beylikdüzü Web Aracılığı ile Uygun Maliyetlerle Bugün Başlatın.

İletişim0 212 403 19 22

Kurumsal kimlik yönetimi şunları içerir:

Çalışanların doğru logolara, yazı tiplerine, resimlere, antetli kağıtlara, kartvizitlere vb. erişmesini sağlamak.
Kurumsal kimlik tasarım öğelerinin en son sürümün her zaman kullanılabilir olması için bakımını yapmak.
Kurumsal kimlik unsurlarının belgelere nasıl uygulanacağını yönetme.

Kurumsal Kimlik Beylikdüzü Web

Kurumsal Kimlik Yönetimi kurumunuzun başarısına katkı sağlar
Küresel organizasyonlar genellikle kendi marka kimliğine sahip birden fazla alt marka içerir, ancak genel bir kurumsal kimliğe sahiptir. Bir kuruluştan gelen her iletişim, mektuplar, e-postalar, belgeler, sunumlar ve notlar dahil olmak üzere kurumsal kimliğini içerir . Şirket yazı tipi, sunum stili, logonun yerleştirilmesi ve boyutlandırılması ve daha fazlası ile görülür. Bunun sonucunda bir kuruluştan gönderilen her belge, o kuruluşun bir ürünü olduğunu açıkça gösterir.

Harici bir alıcıya gönderilen bir belge güçlü bir kurumsal kimlik içerdiğinde, kuruluş bundan faydalanır. Ancak kurumsal kimlik yönetimi zayıf olduğunda ve belgeler yanlış tasarım öğelerini yanlış yerlerde kullandığında bu durum tüm organizasyona kötü bir şekilde yansır. Etkili olmayan bir şekilde yönetilen kurumsal kimlik, kuruluşlar için büyük bir sorun oluşturabilir. Kurumsal kimlik, bir kuruluşun yalnızca bir yazı tipinden veya görüntüden tanınması için yeterince güçlüdür, bu nedenle bunları yanlış kullanmak kuruluşun kurumsal kimliğini zayıflatabilir.

Sunduğumuz diğer hizmetler;

Web Tasarım

Yazılım

Logo Tasarımı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)