E-Mail Server Kurulum

Ekonomik çözümlerle e-mail sunucusu kurun, e-mailleriniz her zaman yanınızda olsun.

Firmanıza ait bir e-mail sunucusu, gelen-giden e-maillerin kontrollerini kolaylaştırdığı gibi ortak çalışma platformları sayesinde kurumsal yazışmalarınıza ve verilerinize internete erişebildiğiniz her yerde ulaşmanızı sağlar. Microsoft Exchange ya da Zimbra Mail sunucuları sayesinde kullanıcılarınızın e-mail trafiğini kontrol edebilir, belirli haklar tanıyarak e-mail kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Kullandığımız özel yazılımlar sayesinde evrak çantanız her zaman yanı başınızda.

Dosyalarımı bilgisayarda unuttum derdi özel e-mail sunucu kurulumu ile tarih oluyor. Sunumlarınız, aylık raporlarınız ya da resimleriniz. İhtiyacınız olan her şey, her yerde elinizin altında.

Dilerseniz kullandığınız bilgisayarınızda ya da isterseniz mobil cihazınızda verilerinize erişin, her yerden e-mail gönderin ve alın. Yaptığınız her işlem ana havuzda toplanarak kullandığınız cihazla otomatik olarak iletişim kurar.

E-posta ile iletişimi yoğun olarak kullanan kişilerin en büyük problemleri Outlook, Thunderbird ya da benzeri mail istemcilerine tanımladıkları maillerine başka bir bilgisayar ya da cihazdan ulaşamamaktır. Size özel e-mail kurulumu ile böyle bir derdiniz kalmıyor. E-maillerinize istediğiniz yerden ulaşabilir, işlemi nereden yaparsanız yapın, başka bir lokasyonda simultane olarak inceleyebilirsiniz.

Mobil istasyonlarda e-mail desteği

Sıklıkla seyahat eden kullanıcıların uyumsuzluk şikayetleri özel e-mail sunucuları sayesinde gideriliyor. E-maillerinize mobil cihazlarınızdan dünyanın neresinde olursanız olun sanki bilgisayar başındaymış gibi ulaşın.

Size özel e-mail sunucu kurulum hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum başvurusunda bulunmak için bizimle iletişime geçin.