Bulut Yazılım Çözümleri

Bulut bilişim ile yazılım çözümlerimizde düşük maliyetli çözümler sunuyoruz. 

Bulut bilişim ile yazılım çözümlerimizde düşük maliyetli çözümler sunuyoruz. 

Bulut Bilişim Nedir?

Bulut bilişim (cloud computing), bilgisayarlar ve diğer cihazlar için, istendiği zaman kullanılabilen ve kullanıcılar arasında paylaşılan bilgisayar kaynakları sağlayan, internet tabanlı bilişim hizmetlerinin genel adıdır. Bulut bilişim bu yönüyle bir ürün değil, hizmettir; temel kaynaktaki yazılım ve bilgilerin paylaşımı sağlanarak, mevcut bilişim hizmetinin; bilgisayarlar ve diğer aygıtlardan elektrik dağıtıcılarına benzer bir biçimde bilişim ağı (tipik olarak İnternet'ten) üzerinden kullanılmasıdır.

Bulut Bilişimin Faydaları

Bulut bilişim kişilerin veşirketlerin her noktadan ürünlerine ulaşışması sağlanmaktadır. Bulut çözümleri sayseinde kobiler web sitenlerine veya email hesaplarına her türlü cihazdan kolayca ulaşabilirler. 

Bulut sunucularda bulunan içeriklerinize cep telefonunuzdan bile ulaşabilir, içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz. 

Bulut sunucular esnek ve kişiselleştirilebilir. Bu yüzden barındırma maliyetlerinde uygun fiyatlarla hizmet alırken profesyonel yazılımlara sahip olabilirsiniz. 

Kaynak kulanımları minimize edildiği için şirketler web site sorunları ile uğraşmadığı için kendi işlerine odaklanmaları kolaylaşır. 

Yerel sunculara göre daha az kaynak tüketirler. Bulut sunucular %30 daha az enerji tüketirler ve doğarı korumak adına öernmli bir adımdır.

Şirketimiz bulut sunucu  avantajları ile sizlere uygun fiyatlara kaliteli web siteleri / yazılımlar sunabiliyor.