Blog

Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü ilçesinde uzun yıllardır hizmet veren firmamızın, servis alanları hakkında bilgi.

Devamı

Web Tasarımı Nedir?

Web tasarım hakkında bilgiler.

Devamı

Esenyurt Web Tasarım Hizmetleri

Günümüzde web sitesi bir seçim değil gereklilik haline gelmiştir. Kurumsal bir firmanın internetteki varlığı kartvizitten daha önemli olup, internet üzerinde hakkında bilgi alınamayan kurumlar için müşteri kayıpları oldukça yüksek yüzdelere ulaştı. 

Devamı

Web Siteniz için Ücretsiz 20 Adet El Yazısı Fontu

Bugün milyonlarca font arasında el yazısı en kullanışlı fontların arasında gelir.

Devamı

Grafik Tasarım Hakkında

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Devamı

Hosting Nedir

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Devamı

Web Standartları Nelerdir

Web standartları, değişik web sayfası görüntüleme cihazlarının, web sitesi içinde sunulan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardim eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir.

Devamı

Firmanız için isim bulma rehberi

İyi bir ticari isim bir kaç özelliği üstünde taşımalıdır. Çoğu zaman bir isim bütün özellikleri üzerinde taşıyamaz ama bir çok kriteri karşılaması gerekir.

Devamı